Agenda

Agenda

De agenda toont alle activiteiten vanaf vandaag voor de komende periode.

Startdatum Naam
September
Vanaf 25 sept. 2018
Dinsdag 19.30-21.30
Vind je weg op de arbeidsmarkt
26 sep., 3, 10, 17 en 20 okt. 2018
Woensdag 19.30-21.45 uur en Zaterdag 10.00-12.00 uur
Gooi-o-logie: archeologie in het Gooische landschap
27 september 2018
Donderdag 10.00-12.00 uur
Blijf je zelf op social media
28 september 2018
Vrijdag 13.30-16.30 uur
De kracht van kleding en kleur
29 september 2018
Zaterdag 11.00-15.00 uur
De kracht van loslaten
Oktober
Vanaf 1 oktober 2018
Maandag 10.00-11.00 uur
Tai Chi voor beginners
Vanaf 1 oktober 2018
Maandag 11.00-12.00 uur
Tai Chi voor gevorderden
2 oktober 2018
Dinsdag 19.00-22.00 uur
Vuurspetters
5, 12, en 19 okt. 2018
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Ken uw Klassieken! Lucretius
3, 10 17 oktober 2018
Woensdag 19.30-22.00 uur
Sneller lezen, beter onthouden
Vanaf 3 oktober 2018
Woensdag 10.00-13.00 uur
Wandelen, nieuwe plekken ontdekken in de regio
3 oktober 2018
Woensdag 10.00-13.00 uur
Langs Het Gein
Vanaf 4 oktober 2018
Donderdag 15.30-17.30 uur
Bridge - Beginners niveau I
Vanaf 4 oktober 2018
Donderdag 13.00-15.00 uur
Leer Wedstrijdbridge niveau 3
4 oktober 2018
Donderdag 20.00-22.00 uur
Symboliek in de kunst
Vanaf 5 oktober 2018
Vrijdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Ruitenboekje niveau 2
Vanaf 5 oktober 2018
Vrijdag 15.30-17.30 uur
Bridge - Schoppenboekje niveau 5
6 oktober 2018
Zaterdag 10.00-16.00 uur
Schilderen met klei
8 oktober 2018
Maandag 19.00-23.00 uur
Brood bakken, een passie
Vanaf 8 oktober 2018
Maandag 15.00-16.30 uur
Klaverjassen
9, 16, 30 okt., 6 en 13 nov. 2018
Dinsdag 9.30 -12.00 uur
Portretschilderen
vanaf 10 oktober 2018
Woensdag 19.30-21.30 uur
Basiscursus digitale fotografie
11 oktober 2018
Donderdag 20.00-22.00 uur
Twee Enfants Terribles in een Parijse tentoontoonstelling
13 oktober 2018
Zaterdag 10.00-16.00 uur
Vilten met Helga Schouten
13 oktober 2018
Zaterdag 14.00-16.00 uur
Wildplukwandeling
16 oktober 2018
Dinsdag 20.00-22.30 uur
Bloemschikken - Kleurrijke Herfst
Vanaf 16 oktober 2018
Dinsdag 10.30-12.00 uur
Frans - Conversatie (B1)
Vanaf 16 oktober 2018
Dinsdag 9.00-10.30 uur
Frans - Conversatie (B2)
Vanaf 16 oktober 2018
Dinsdag 19.00-20.30
Italiaans - 5e jaar (A2/B1)
Vanaf 16 oktober 2018
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Spaans 2e jaar (A1)
Vanaf 16 oktober 2018
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Spaans - 3e jaar (A1/A2)
Vanaf 17 oktober 2018
Woensdag 10.00-12.00 uur
Leesgroep moderne literatuur
Vanaf 17 oktober 2018
Woensdag 20.00-22.00 uur
Leesgroep moderne literatuur
18 oktober 2018
Donderdag 20.00-22.00 uur
Laren toen en nu (1)
Vanaf 18 oktober 2018
Donderdag 19.00-20.30 uur
Engels - Beginners (A1)
Vanaf 18 oktober 2018
Donderdag 20.30-22.00 uur
Engels - Conversatie (A2/B1)
Vanaf 18 oktober 2018
Donderdag 9.00-10.30 uur
Italiaans - Beginners (A1)
Vanaf 18 oktober 2018
Donderdag 10.30-12.00 uur
Italiaans - 3e jaar (A2)
Vanaf 18 oktober 2018
Donderdag 10.30-12.00 uur
Spaans - Gevorderden (A2/B1)
Vanaf 19 oktober 2018
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Italiaans - 2e jaar (A1)
Vanaf 19 oktober 2018
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Italiaans - Gevorderden/Conversatie (B1/B2)
Vanaf 19 oktober 2018
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Portugees - Beginners (A1)
Vanaf 19 oktober 2018
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Portugees 2e jaar (A1)
Vanaf 30 oktober 2018
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Dutch for non-Dutch au pairs (A1)
Vanaf 30 oktober 2018
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Dutch for non-Dutch - advanced (A1-A2)
November
2, 9, 16 en 23 nov. 2018
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Ken uw Klassieken! Plato
3 november 2018
Zaterdag 13.00-15.00 uur
Rondleiding Regenboogbuurt Almere
5 november 2018
Maandag 20.00-22.00 uur
De glorie van de Spitfire in de Battle of Britain
7 november 2018
Woensdag 20.00-22.00 uur
Dudok: leven en werk
7 november 2018
Woensdag 10.00-13.00
Van Muiden naar Muiderberg
8 november 2018
Donderdag 19.00-22.00 uur
Portretfotografie in de studio
8 november 2018
Donderdag 14.00-16.00 uur
Uw eigen huis (niet) opeten!
9 november 2018
Vrijdag 14.00-16.30 uur
Illustreren met Gitte Spee
10 november 2018
Zaterdag 11.00-17.00 uur
Dromenvanger schilderen
12 november 2018
Maandag 20.00-22.00 uur
Puur gezond eten en leven
13 november 2018
Maandag 19.30-22.30 uur
Macarons maken
15 november 2018
Donderdag 20.00-22.00 uur
St.Petersburg toen en nu
16 november 2018
Vrijdag 14.00-16.30 uur
Gedichten schrijven bij je (eigen) tekening
Vanaf 21 november 2018
Woensdag 19.30- 21.30 uur Zaterdag 9.00-13.00 uur
Macro-, landschaps- en straatfotografie
23 november 2018
Vrijdag 19.30-21.30 uur
Trendy leren wikkelarmband maken
24 november 2018
Zaterdag 11.00-17.00 uur
Duurzame veranderingen in houding en gedrag
29 november 2018
Donderdag 20.00-22.00 uur
Blaricum toen en nu
29 november 2018
Donderdag 20.00-22.00 uur
De Franse geschiedenis in 25 chansons
December
8 december 2018
Zaterdag 13.00-15.00 uur
Media wandeling Hilversum
10 december 2018
Maandag 20.00-22.00 uur
Langs oude handelsroutes: Wierook, welvaart en zeevaarders
11 december 2018
Dinsdag 20.00-22.30 uur
Bloemschikken - Sfeervolle Kerst
12 december 2018
Woensdag 10.00-13.00 uur
Vanuit Fort Uitermeer naar Hinderdam
Januari
Vanaf 8 januari 2019
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Spaans op reis (A1)
11, 18 en 25 jan. 2019
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Ken uw Klassieken! Vergilius' bijentuin
16 januari 2019
Woensdag 18.30-22.30 uur
Italiaans koken uit kookboek Polpo
24 januari 2019
Donderdag 20.00-22.00 uur
Het ontstaan van het Koninkrijk der Nederlanden
25 januari 2019
Vrijdag 14.00-16.30 uur
Gedichten tekenen met Gitte Spee en Gerard Beentjes
29 januari 2019
Dinsdag 20.00-22.00 uur
Zakenmanieren
30 januari en 6 februari 2019
Woensdag 20.00-22.00 uur
Pestgedrag bij volwassenen: geen kinderspel
Vanaf 31 januari 2019
Donderdag 15.30-17.30 uur
Bridge - Ruitenboekje niveau 2
Vanaf 31 januari 2019
Donderdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Hartenboekje niveau 4
Februari
Vanaf 1 februari 2019
Vrijdag 15.30-17.30 uur
Bridge - Beginners niveau 1
Vanaf 1 februari 2019
Vrijdag 13.00-15.00 uur
Leer Wedstrijdbridge niveau 3
1, 8, 15 en 22 feb. 2019
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Ken uw Klassieken! Aristophanes
1 februari 2019
Vrijdag 10.00-12.00 uur
Presenteren kun je leren!
4 februari 2019
Maandag 20.00-22.00 uur
Wonderschoon Wenen
Vanaf 4 februari 2019
Maandag 10.00-11.00 uur
Tai Chi voor beginners
Vanaf 4 februari 2019
Maandag 11.00-12.00 uur
Tai Chi voor gevorderden
Vanaf 5 februari 2019
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Italiaans op reis (A1)
vanaf 6 februari 2019
Woensdag 19.30-21.30 uur
Basiscursus digitale fotografie
6 februari 2019
Woensdag 10.00-13.00 uur
Langs 's Gravelandse buitenplaatsen
11 februari 2019
Maandag 20.00-22.00 uur
Laren toen en nu (2)
12 februari 2019
Dinsdag 20.00-22.30 uur
Bloemschikken - Voorjaarskriebels
13 februari 2019
Woensdag 20.00-22.00 uur
Venetiaanse maskers
Maart
1, 8, 15 en 22 mrt. 2019
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Ken uw Klassieken! Sallustius
6 maart 2019
Woensdag 10.00-13.00 uur
Langs de Kortenhoefse plassen
Vanaf 7 maart 2019
Donderdag 20.00-22.00 uur
Leren kijken naar kunst
9, 16, en 23 mrt. 2019
Zaterdag 10.00-12.30 uur
Kunstzinnige collages van papier
12 maart 2019
Dinsdag 19.30-22.30 uur
Hartige zondes
13 maart 2019
Woensdag 9.30 -12.30 uur
Portretfotografie in de studio
14 maart 2019
Donderdag 20.00-22.00 uur
Zingeving, wat betekent dat voor jou?
1, 15, 29 mrt., 12 apr. 2019
Vrijdag 14.00-16.00
Korte verhalen schrijven
19, 26 mrt., 2, 9, 16 apr. 2019
Dinsdag 9.30 - 12.00 uur
Portretschilderen
19 maart 2019
Dinsdag 20.00-22.00 uur
Van Euro tot Brexit
19 maart 2019
Dinsdag 20.00-22.00 uur
Vogelenzang in de muziek
20 maart 2019
Woensdag 19.30-22.00 uur
Handlezen
25 maart 2019
Maandag 19.30-22.00 uur
Vlechten met wilgentenen
27 maart 2019
Woensdag 18.30-22.30 uur
Vlees noch Vis, vegetarisch koken
29 mrt., 5, 12 en 19 apr. 2019
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Ken uw Klassieken! Thomas More
April
1, 8 en 15 april 2019
Maandag 20.00-21.30 uur
Zingen met plezier
3 april 2019
Woensdag 10.00-13.00 uur
Door de Eemnesser polder
4 april 2019
Donderdag 20.00-22.00 uur
De Erfgooiers
6 april 2019
Zaterdag 13.00-15.00 uur
Rondleiding Regenboogbuurt Almere
9 april 2019
Dinsdag 20.00-22.00 uur
Matthäus- Passion
10 april 2019
Woensdag 20.00-21.30 uur
Roofvogels in het Gooi
13 april 2019
Zaterdag 13.00-16.00 muur
Ontwerp je eigen kruidentuin
13 april 2019
Zaterdag 10.00-12.00 uur
Fotografieworkshop op locatie: Regenboogbuurt Almere
14 april 2019
Zondag 12.00-14.00 uur
Werkbezoek aan de Koningssloep
16 april 2019
Dinsdag 20.00-22.30 uur
Bloemschikken - Vrolijke Paascreatie
18 april 2019
Donderdag 19.00-21.30 uur
Paasworkshop: Patisserie
Mei
14 en 18 mei 2019
Dinsdag 19.30-21.30 uur, Zaterdag 10.00-16.00 uur
Ruimte voor alles wat leeft: Ontdek de rijkdom van natuurlijk tuinieren
15 mei 2019
Woensdag 18.30-22.30 uur
Indonesisch koken bij Birgitta
15 mei 2019
Woensdag 10.00-13.00 uur
Van Baarn naar Paleis Soestijk
25 mei 2019
Zaterdag 10.00-16.00 uur
Schilderen mixed media collagestijl
25 mei 2019
Zaterdag 14.00-16.00 uur
Wildplukwandeling
28 mei 2019
Dinsdag 18.45 - 21.00 uur
Fietstocht langs "verborgen akkers" in Laren

Ga naar top