Agenda

Agenda

De agenda toont alle activiteiten vanaf vandaag voor de komende periode.

Startdatum Naam
September
24 september 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Fotograferen met je smartphone
Vanaf 29 september 2020
Dinsdag 13.30-16.00 uur
Stilleven Schilderen - Beginners
Vanaf 29 september 2020
Dinsdag 10.00 - 11.30 uur
Mindful wandelen
Oktober
Vanaf 1 oktober 2020
Donderdag 15.30 - 17.30 uur
Bridge -Ruitenboekje niveau 2
Vanaf 1 oktober 2020
Donderdag 13.00 - 15.00 uur
Bridge - Leer wedstrijdbridge niveau 3
Vanaf 2 oktober 2020
Vrijdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Beginners niveau 1
vanaf 2 oktober 2020
Vrijdag 15.30 - 17.30 uur
Bridge - Hartenboekje niveau 4
2, 9, 23, 30 oktober 2020
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Griekse tragedie, Sofokles, Oidipous Rex
2 oktober 2020
Vrijdag 13.00-17.00 uur
Leer jouw authentieke IK kennen
vanaf 2 oktober 2020
Vrijdag 9.30-11.00 uur
Portugees op reis 1
3 oktober 2020
Zaterdag 11.00-13.00 uur
Bezoek aan de Larense Molen
Vanaf 7 oktober 2020
Woensdag 10.00 - 12.00 uur
Leesgroep moderne literatuur
Vanaf 7 oktober 2020
Woensdag 20.00-22.00 uur
Leesgroep moderne literatuur
Vanaf 7 oktober 2020
Woensdag 11.00-12.30 uur
Maak kennis met Yoga (beginners)
Vanaf 7 oktober 2020
Woensdag 9.00-10.30 uur
Soepel en in balans met Yoga (vervolg)
8 oktober 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Fotograferen met je smartphone (vervolg)
Vanaf 19 oktober 2020
Maandag 10.00 - 11.00 uur
Tai Chi beginners
Vanaf 19 oktober 2020
Maandag 11.00-12.00 uur
Tai Chi gevorderden
Vanaf 20 oktober 2020
Dinsdag 10.30-12.30 uur
Chinese taal en cultuur: Iets voor u?
Vanaf 20 oktober 2020
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Spaans - 2e jaar (A1)
Vanaf 20 oktober 2020
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Spaans - gevorderden (B1)
21 oktober 2020
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Vrouwen in de kunst
21 okt., 4, 18 nov., 2 dec. 2020
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Praktische astrologie I
Vanaf 22 oktober 2020
Donderdag 11.00-12.30 uur
Frans - Cours Superieur (B2/C1)
Vanaf 22 oktober 2020
Donderdag 9.00-10.30 uur
Italiaans - 3e jaar (A2)
Vanaf 22 oktober 2020
Donderdag 10.30-12.00 uur
Italiaans 5e jaar (B1/B2)
Vanaf 22 oktober 2020
Donderdag 9.00-10.30 uur
Spaans - 3e jaar (A2/B1)
Vanaf 22 oktober 2020
Donderdag 10.30-12.00 uur
Spaans gevorderden (B1/B2)
Vanaf 23 oktober 2020
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Frans - beginners (A1)
Vanaf 23 oktober 2020
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Frans - 2e jaar (A1)
Vanaf 23 oktober 2020
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Italiaans - 2e jaar (A1)
Vanaf 23 oktober 2020
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Italiaans - intermedio/half gevorderden (A2)
Vanaf 23 oktober 2020
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Italiaans gevorderden + conversatie (B1/B2)
Vanaf 23 oktober 2020
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Spaans - beginners (A1)
27 oktober 2020
Dinsdag 19.30-21.30 uur
Werk en Privé in balans - Loopbaanontwikkeling
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Dutch for non-Dutch au pairs (A1)
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Dutch for non-Dutch advanced (A1/A2)
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 9.00-10.30 uur
Engels - beginners (A1)
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Engels - 2e jaar (A1/A2)
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Engels - 3e jaar (A2/B1)
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Frans - conversatie (B1/B2)
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Italiaans - beginners (A1)
Vanaf 27 oktober 2020
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Italiaans - gevorderden (B1)
29 oktober 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Maestro, het onvoorstelbare leven van violist Paul Godwin
29 oktober en 12 november 2020
Donderdag 19.30-22.00 uur
Ouderschap met aandacht, hoe mindfulness jou en je kind kan helpen
November
3 november 2020
Dinsdag 19.30-22.00 uur
Richting Geluk 1 - Mijn eigen kunnen
4 november 2020
Woensdag 10.00 - 13.00 uur
Wandeling - Breukelen
5 november 2020
Donderdag 10.00-12.30 uur
Zelf keramiek beschilderen
5 november 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Blaricum (West) toen en nu
6, 13, 20, 27 november 2020
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Latijnse poëzie, Ovidius, heldinnen brieven
6 november 2020
Vrijdag 13.00-15.30 uur
Stadswandeling Utrecht
10 november 2020
Dinsdag 19.30-21.30 uur
Vrij Presenteren
11 november 2020
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Rijke feesttradities in Rusland en Europa
17 november 2020
Dinsdag 19.30-22.00 uur
Richting Geluk 2 - Doelen zetten en behalen
18 november 2020
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Kierkegaard, vader van het Existentialisme
19 november 2020
Donderdag 19.30-22.00 uur
Green screen fotografie
21 november 2020
Zaterdag 10.00-12.30
Demonstratie digitaal fotoboek maken
24 november
Dinsdag 19.00-22.00 uur
Vuurspetters
25 november 2020
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Moderne architectuur
26 november 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Natuurlijk Medicijnkastje
December
1 december 2020
Dinsdag 19.30-22.00 uur
Richting Geluk 3 - Balans en innerlijke rust
2 december 2020
Woensdag 10.00 - 13.00 uur
Wandeling - Weesp
Januari
Woensdag 6 januari 2021
Woensdag 10.00 - 13.00 uur
Wandeling - Naarden en Huizen
Vanaf 7 januari 2021
Donderdag 19.00-20.30 uur
Frans op reis
Vanaf 7 januari 2021
Donderdag 20.30-22.00 uur
Spaans op reis - beginners
Vanaf 8 januari 2021
Vrijdag 9.30-11.00 uur
Portugees op reis 2
Vanaf 13 januari 2021
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Leren kijken naar moderne kunst
20 januari 2021
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Thüringen en Weimar
20 jan., 3, 17 feb., 3 mrt. 2021
Woensdag 19.30 - 21.30 uur
Praktische astrologie 2
21 januari 2021
Donderdag 19.30-21.30 uur
Portretfotografie
26 jan., 2, 9, 16 feb. 2021
Dinsdag 11.30 - 12.30 uur
Kennismaken met Yoga voor golfers
Vanaf 28 januari 2021
Donderdag 15.30 - 17.30 uur
Bridge - Leer wedstrijdbridge niveau 3
Vanaf 28 januari 2021
Donderdag 13.00 - 15.00 uur
Bridge - Hartenboekje niveau 4
28 januari 2021
Donderdag 19.30-21.30 uur
De betekenis van een pelgrimstocht
28 januari 2021
Donderdag 19.00-21.30 uur
Holistisch tekenen - Tekentaal
Vanaf 29 januari 2021
Vrijdag 15.30 - 17.30 uur
Bridge - Beginners niveau 1
Vanaf 29 januari 2021
Vrijdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Ruitenboekje niveau 2
Februari
3 februari 2021
Woensdag 10.00 - 13.00 uur
Wandeling - Muiden
5, 12, 19 februari 2021
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Griekse geschiedschrijving, Thucydides (bloemlezing)
Vanaf 8 februari 2021
Maandag 10.00 - 11.00 uur
Tai Chi beginners
Vanaf 8 februari 2021
Maandag 11.00-12.00 uur
Tai Chi gevorderden
Vanaf 9 februari 2021
Dinsdag 9.30-12.00
Stilleven Schilderen - Beginners
Vanaf 9 februari 2021
Dinsdag 13.30-16.00 uur
Stilleven Schilderen - Vervolg
11 februari 2021
Donderdag 19.30-21.00 uur
Van Godshuis via Preekkerk ....naar.....?
12 februari 2021
Vrijdag 13.00-15.30 uur
Stadswandeling Amsterdamse grachten
17 februari 2021
Woensdag 9.30-12.30 uur
De magie van het moodboard
18 februari 2021
Donderdag 19.30-21.30 uur
Dieren in de muziek
Maart
3 maart 2021
Woensdag 10.00 - 13.00 uur
Wandeling - Soest
4 maart 2021
Donderdag 10.00 - 12.00 uur
Mindful wandelen, kennismakingsclinic
5, 12, 19, 26 maart 2021
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Latijnse geschiedschrijving, Tacitus (bloemlezing)
6 maart 2021
Zaterdag 10.30-12.00
Op ontdekkingstocht door Blaricum
10 maart 2021
Woensdag 18.30-22.30 uur
Koken voor een "date"
11 maart 2021
Donderdag 19.30-21.30 uur
Bilbao en het Guggenheim
Vanaf 11 maart 2021
Donderdag 10.00 - 11.30 uur
Mindful wandelen
Vanaf 16 maart
Dinsdag 19.30-21.30 uur
Leer Mahjong spelen
25 maart 2021
Donderdag 19.30-21.00 uur
Michelangelo
27 maart 2021
Zaterdag 10.30-12.30 uur
Op ontdekkingstocht door Huizen
30 maart 2021
Dinsdag 19.00-22.00 uur
Vuurspetters
April
2, 9, 16, 23 april 2021
Vrijdag 10.00-11.30 uur
Griekse tragedie, Sofokles, Antigone
7 april 2021
Woensdag 10.00 - 13.00 uur
Wandeling - Nijkerk
8 april 2021
Donderdag 19.30-21.00 uur
Napoli
15 april 2021
Donderdag 19.30-21.30 uur
Goedgemutst langs de Zuiderzee.
Mei
12 mei 2021
Woensdag 10.00 - 13.00 uur
Wandeling - Laren
26 mei 2021
Woensdag 18.45-21.00 uur
Fietstocht langs "verborgen akkers" in Laren